odkazy

Fotky


odkaz popis
Naturephoto Ondřej Prosický a jeho fotografie zvířat, přírody a články o fotografování.
Naturfoto Další web s množstvím pěkných fotografií přírody uspořádaných do přehledných kategorií.


IT


odkaz popis
ČSSI Česká společnost pro systémovou integraci - množství článků týkajících se informačních systémů a technologií a jejich integrace. Společnost také vydává odborný časopis, organizuje konference po celé České Republice a pořádá rovněž každým rokem Konferenci systémové integrace.
CRM Hosting Poskytování Microsoft Dynamics CRM online, možnost vyzkoušení zdarma. Na webu jsou také dostupné případové studie.
Blog CRM Blog zabývající se informacemi z oblast CRM. SystemOnLine je zpravodajský portál časopisu IT Systems. Obsahuje rozsáhlé množství článků týkajících se informačních systémů a technologií rozdělených do tematických sekcí dle příslušné technologie.
CRM - Guru CRM-guru.com je dalším z blogů zabývající se tematikou Customer Relationship Managementu. Mnoho zajímavých článků společně s přehledem nejzajímavějších knižních půblikací může pomoci k lepší orientaci na poli informačních technologií a přístupů.
Fear No Project Pokud se zajímáte o oblast projektového řízení, může být tento blog užitečný právě pro vás. Od ledna roku 2009 se zde objevují zajímavé články, které určitě stojí za pozornost. Autor zastává pozici CEO ve společnosti Cognitive Technologies zabezpečující projektový management.
Testování Softwaru Testování Softwaru - blog Anny Borovcové. Proč testovat? Jak testovat? ...


Ostatní odkazy


odkaz popis
Ataccama Corp. Společnost Ataccama zajišťuje zvyšování datové kvality ve firmách. Mezi její klienty patří např. Telefónica O2, T-Mobile SK, Raiffeisenbank CZ, Vienna Insurance Group, GE Money a mnoho dalších. Proč považuji datovou kvalitu za velmi důležitou, jsem odhalil ve své bakalářské práci, která vychází z praktických zkušeností právě ve společnosti Ataccama, v níž jsem v roce 2008 působil.

Doporučené odkazy

FotoBrašna.cz
- eShop s foto příslušenstvím
Stream.cz
- online TV
Youtube.com
- online videa